Seminář

BankID pro firmy: Vše, co potřebujete vědět před integrací BankID

applifting-bankid

20. 10. 2021

16:00

60 min

Osobně i Online

Přijdu osobně
Zúčastním se on‑line

Kliknutím na tlačítko vyjadřujete souhlas se shromažďováním a zpracováním vašich osobních údajů, jak je popsáno v Zásadách ochrany osobních údajů.

Přednášející

Vratislav Kalenda Applifting

Vratislav Kalenda

CEO, Applifting

Jan Blazek Bankovni identita

Jan Blažek

Předseda představenstva ve společnosti Bankovní identita

O čem budeme mluvit?

Vyplatí se vašemu produktu či službě BankID? Jaké možnosti bankovní identita nabízí a proč byste ji neměli ignorovat? Na tyto a další otázky bude prostřednictvím semináře odpovídat předseda představenstva Bankovní identita Jan Blažek a zakladatel Appliftingu, jenž stojí za vývojem BankID, Vratislav Kalenda

Společně proberou BankID ze všech stran, pobaví se o náročnosti implementace i výhodách, které může vašemu byznysu přinést. Poradí, jak si spočítat, zda a kdy se vám BankID vyplatí, a představí i funkce, které jsou v plánu do budoucna (a už se na nich pracuje). Součástí bezplatného semináře bude i dostatek prostoru pro vaše dotazy. 

Účast je zdarma, stačí se zaregistrovat. Jen nám prosím z kapacitních důvodů dejte vědět, zda přijdete osobně, nebo se zúčastníte online.

Začínáme v 16:00, otevřeno pro vás ale budeme mít už od 15:30. Konec oficiální části je naplánovaný na 17:00 a pak bude následovat neformální povídání, catering a networking. Online stream končí v 17:00.

Místo konání:

APPLIFTING S.R.O.
Rohanské nábřeží 670/19, Praha 8

Ve spolupráci s advokátní kanceláří SEDLAKOVA LEGAL s.r.o.

Zaregistrovat se